Hale przemysłowe zorientowane na fotowoltaikę

Oferujemy kompleksowe projekty hali przemysłowych w konstrukcji stalowej, żelbetowej oraz w technologii drewna klejonego warstwowo. Koncepcje obiektów opracowywane są z myślą o dachowej instalacji fotowoltaicznej produkującej energię dla budynku. Prąd elektryczny można wykorzystać na bieżące potrzeby, a nadwyżkę sprzedać do sieci operatorowi energetycznemu.
Nasza firma zajmuje się wykonawstwem nowoczesnych hale magazynowych, rolniczych i produkcyjnych. Doświadczona kadra inżynierska oraz zaangażowanie w projekt całego zespołu gwarantuje sukces powstania niezawodnego i trwałego obiektu.
Nasze hale stalowe spełniają wszystkie wymagane normy, są solidne i oparte na zaawansowanej technologii. Stosujemy zarówno technologie prefabrykacji jak i elementy monolityczne, wykonywane na budowie. Budujemy hale na terenie całego kraju. Zakres komponentów używanych w procesie realizacji jest dowolny - stosujemy zarówno obudowy z płyt warstwowych, kaset lub blach trapezowych.
Kluczowa dla nas jest wizja inwestora wsparta profesjonalnym doradztwem zaplecza projektowo-wykonawczego.

Hale stalowe

Lekkie i niezawodne hale stalowe gwarantują najniższy koszt wykonania i gwarancję funkcjonalności

Hale żelbetowe

Do zastosować cięższych, o dużych rozpiętościach przekrycia rekomendujemy hale żelbetowe

Hale z drewna klejonego

Wszędzie tam, gdzie ważnym elementem jest estetyka i elegancja polecamy hale z drewna klejonego warstwowo

Skontaktuj się z Biurem Solisys

Zamów wycenę elektrowni fotowoltaicznej, dowiedz się czego potrzebujemy do sporządzenia kompleksowej oferty

More Info

Co potrzebujemy aby prawidłowo wycenić hale przemysłową?

Do prawidłowej wyceny hali przemysłowej potrzebujemy:

  • gabaryty i lokalizację hali ,
  • decyzję o zastosowanej technologii (żelbet, stal, drewno klejone warstwowo),
  • rodzaj obudowy hali,
  • informacje o ilości stolarki i świetlików.

Zalety konstrukcji Solisys

Optymalna konstrukcja hali zapewnia ekonomiczne zużycie materiałów i niskie koszty budowy. Indywidualny projekt hali zapewnia dostosowanie wielkości hali do potrzeb Klienta.
Trwałość, bezawaryjna eksploatacja, estetyka są priorytetem zarówno w fazie projektu jak i realizacji. Poziom izolacyjności akustycznej i cieplnej zagwarantowane przez Normy Europejskie może zostać dowolnie dostosowany do potrzeb inwestora i przyszłych użytkowników.

Hale zorientowane na fotowoltaikę można z powodzeniem wykorzystać jako hale produkcyjne, hale magazynowe, hale handlowe, hale sportowe, budynki socjalne, centra logistyczne, sortownie, chłodnie i mroźnie oraz inne obiekty przemysłowe.

Każdy projekt hali w zależności od jego przeznaczenia rozpatrujemy indywidualnie, dokonując optymaliza­cji konstrukcji dla oczekiwanego rozstawu słupów i dobierając odpowiednie rozwiązanie techniczne konstrukcji i obudowy hali stalowej.

Elementy warsztatowe projektujemy z zachowaniem dużego stopnia prefabrykacji, dlatego niezależnie od typu, hale realizowane są w krótkich terminach. Projekt może uwzględniać etapową budowę hali bądź jego późniejszą rozbudowę.

Posiadamy własne rozwiązania montażu konstrukcji elektrowni fotowoltaicznej hal przekrytych membraną dachową.

Pobierz manual naszych hal przemysłowych

Marquee_imagesSprawdź z jakich elementów składają się hale przemysłowe i skomponuj własną koncepcję. Proponujemy wiele systemów obudowy hal zgodnych z aktualnymi normami budowlanymi w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej.