O Solisys

Solisys rozwija i wdraża najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne dla firm i gospodarstw domowych. Firma ma na koncie ponad 200 zaprojektowanych, gotowych rozwiązań dachowych i gruntowych. Nasze elektrownie fotowoltaiczne generują zysk i obniżają koszty działalności przedsiębiorstw naszych klientów.

Przedsiębiorstwo Solisys jest firmą złożoną z doświadczonych specjalistów z branży elektrycznej, energetycznej i konstrukcyjnej.
Wdrożyliśmy na polski rynek lekkie konstrukcje stalowe, zgodne z normami europejskimi. Projektujemy i produkujemy profile w technologii zimnogiętej gwarantując lekkie, optymalizowane rozwiązania fotowoltaiczne na dachy i grunty. Zasoby wiedzy i zrealizowane projekty gwarantują wiarygodność, rzetelność i niezawodność na każdym etapie inwestycji. Realizujemy kompleksowo budowy elektrowni fotowoltaicznych, hal przemysłowych, wiat, wzmocnień istniejących konstrukcji.

Jeżeli interesują Państwa nowoczesne panele słoneczne do domu lub do firmy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w Solisys. Ze względu na wieloletnie doświadczenie, dostęp do zaawansowanego zaplecza oraz szeroką wiedzę wiemy, jak zapewnić każdemu z naszych klientów optymalne wparcie w branży odnawialnych źródeł energii.

Działalność

Projektowanie

Projekt elektrowni fotowoltaicznej zawiera branżę elektryczną i konstrukcyjną. Wykonujemy niezbędne inwentaryzację istniejących budynków i instalacji elektrycznych. Uzgadniamy projekty w zakresie przyłączenia w energetyce. W zakresie konstrukcji realizujemy projekty wiat oraz hal, wykonujemy obliczenia statyczne i wymiarujemy przekroje indywidualnie do prowadzonych zadań.

Montaż

Montujemy konstrukcję, która jest całkowicie modułowa. Nasze rozwiązania można stosować na terenach, na których nie występują grunty nośne. Posiadamy doświadczenie i wiedzę geotechniczną. Każdorazowo dokonujemy oceny możliwości posadowienia elektrowni na trudnym terenie.

Konstrukcja

Jako jedyni w Polsce projektujemy konstrukcję złożoną w całości z lekkich przekrojów stalowych zimnogiętych. W oparciu o wytyczne Europejskich Norm konstrukcyjnych EUROCODE optymalizujemy masę całkowitą. Gwarantujemy spełnienie wymagań nośności i granicznych ugięć we wszystkich przypadkach obciążeń.