Farmy solarne

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

6 LAT DOŚWIADCZENIA W POLSCE I ZA GRANICĄ
WŁASNA KADRA INŻYNIERSKA
WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ PROJEKTOWY
WŁASNE EKIPY MONTERSKIE
WSPARCIE W ZAKRESIE FINANSOWANIA INWESTYCJI

Farmy solarne – własny bank energii.

Naszym głównym obszarem działania, są naziemne instalacje dużych mocy. Zaprojektowaliśmy dotychczas kilkadziesiąt tego typu elektrowni w Europie. Przeprowadzamy inwestora przez cały proces realizacji inwestycji od początku do końca. Pomagamy w pozyskaniu finansowania tego typu projektów, również za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych. Nieustannie poszukujemy gruntów spełniających odpowiednie kryteria, które pozwalają na budowę farm fotowoltaicznych. Posiadamy „gotowe” projekty w konkretnych lokalizacjach, które możemy zaproponować inwestorom.

Do sprawnej realizacji dużych projektów dysponujemy dedykowanym zespołami montażowymi.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Farmy fotowoltaiczne – to stosunkowo nowy rodzaj inwestycji energetycznej w Polsce. Nowoczesne rozwiązania, do których należą oczywiście odnawialne źródła energii stają się bardzo popularne, pozwalają jednocześnie oszczędzić konkretne środki finansowe, a także zadbać o środowisko naturalne naszej planety. Spora część inwestorów idzie o krok dalej decydując się na inwestycję w farmy fotowoltaiczne.

Farma fotowoltaiczna jest większą inwestycją o dużej mocy. Instalacje takie budowane są na ziemi, a ich energia wyprodukowana w całości przekazywana jest do sieci energetycznej, skąd dopiero kierowana jest do jej odbiorców.

Inwestycja w przyszłość

Niezależność energetyczna jest obecnie bardzo pożądana i przekłada się oczywiście na poczucie bezpieczeństwa, ale nie tylko. Dzięki farmie można zyskać dużo więcej, warto zaznaczyć, że sama inwestycja zwraca się już na przestrzeni 7-9 lat bez uzyskania dotacji na ten cel, a minimalna praca i żywotność instalacji to minimum 25 lat.

Każdy inwestor, musi otrzymać zgodę z Urzędu Regulacji Energetyki by móc zarabiać na inwestycji. Minimalna konstrukcja farmy fotowoltaicznej zakłada moc ok.200 KWp.

Nasza firma świadczy usługi kompleksowe i pomaga na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Dzięki naszemu doświadczeniu każdy inwestor może być pewny, że proces powstawania jego inwestycji zostanie zrealizowany zgodnie z planem i zakładanym harmonogramem

Panele fotowoltaiczne

Zamieniają energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną, wytwarzając prąd stały.

System montażowy

Aluminiowe, wysokiej jakości stelaże, do których przymocowane są panele.

Falownik / Inwerter

Monitoruje i optymalizuje pracę instalacji fotowoltaicznej. Następuje w nim konwersja prądu stałego na zmienny.

Zabezpieczenie AC/DC

Dodatkowe zabezpieczenie instalacji przed przepięciami, które są najczęściej przyczyną awarii. Odpowiada też za uziemienie.

Licznik dwukierunkowy

Zbiera informacje na temat ilości energii pobranej i wysłanej do sieci.

Sieć energetyczna

W ciągu dnia nadwyżki energii przekazywane są do sieci energetycznej. W nocy sieć oddaje nadwyżki energii i zabezpiecza ciągłość dostaw niezależnie od nasłonecznienia.

ROLA GENERALNEGO WYKONAWCY

Prowadzimy inwestorów przez cały proces inwestycyjny, zaczynając od warunków i pozwoleń, poprzez projektowanie i wreszcie wykonawstwo jako generalny wykonawca inwestycji. Zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami, które wykonaliśmy jako główny wykonawca oraz jako dostawca konstrukcji pod farmy.

Nasza usługa jest kompleksowa, zainwestuj z Nami!

Co Nas wyróżnia?

Jakość produktów

Doświadczenie

Atrakcyjne finansowanie

Kompleksowość

Obsługa techniczna

Obsługa gwarancyjna

łącznie zainstalowanej mocy

wykonanych instalacji fotowoltaicznych

kWp nasza największa instalacja dachowa

osobowy zespół specjalistów

Wybrane realizacje

Komponenty tylko od wiodących światowych producentów

Firmy z którymi współpracujemy od lat zajmują się produkcją komponentów wykorzystywanych w instalacjach fotowoltaicznych. Producenci przewodzą w rankingach najbardziej wydajnych i jakościowych produktów.

Obrazy 3D Chromadepth 1
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 2
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 3
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 4
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 5
Obrazy 3D Chromadepth 6

Inwestycja krok po kroku

Wywiad telefoniczny
h
Wstępna oferta
l
Wizja lokalna, potwierdzenie oferty i podpisanie umowy
Z
Pozwolenia na budowę
Dostosowanie stacji trafo
Montaż i zgłoszenie do zakładu energetycznego

Kontakt