O NAS

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, działającą w branży fotowoltaicznej od 2015 roku. Stabilnie rozwijamy się wdrażając najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne dla firm i inwestorów indywidualnych. Nasze elektrownie słoneczne obniżają koszty działalności przedsiębiorstw naszych klientów a  w przypadku farm inwestycyjnych generują zyski.

nasza firma

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, działającą w branży fotowoltaicznej od 2015 roku. Stabilnie rozwijamy się wdrażając najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne dla firm i inwestorów indywidualnych. Nasze elektrownie słoneczne obniżają koszty działalności przedsiębiorstw naszych klientów a w przypadku farm inwestycyjnych generują zyski.

referencje

Opinie naszych klientów.

(…) Dostawy wykonane były w sposób profesjonalny, zgodnie z harmonogramem. W naszej ocenie firma Solisys jest w pełni wiarygodna, wykonująca powierzone roboty terminowo i z dużą fachowością, jest godnym partnerem do współpracy.
więcej…

 

PREZES ZARZĄDU

Projekt Solartechnik Group sp. z o.o.

(…) Uzgodniony zakres prac realizowany był terminowo i w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Powierzone zadania wykonane zostały z należytą starannością oraz najwyższym poziomem profesjonalizmu. Rekomendujemy firmę Solisys jako wykonawcę godnego zaufania i w pełni profesjonalnego, na którym można polegać.
więcej…

PREZES ZARZĄDU

ECO LIFE TEAM

(…) Przy realizacji prac firma Solisys wykazała się dużą wiedzą fachową, dobrą organizacją pracy i należytą starannością. Prace zostały wykonane w przewidzianych harmonogramem terminach oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz prawidłowo ukończone.
więcej…

 

PREZES ZARZĄDU

Anthos 8 Przysucha sp. z o.o.

Prace zostały wykonane w sposób należyty,
zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.
więcej…

 

 

 

PREZES ZARZĄDU

Sol-lnvest sp. z o.o.

(…) Firma Solisys niniejszą realizacją potwierdziła wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie prace zostały wykonane bez zastrzeżeń, z należytą starannością, z zasadmi wiedzy technicznej i sztuką budowlaną przy dużym zaangażowaniu pracowników firmy.
więcej… 

 

PREZES ZARZĄDU

FOTOZE S.A.

(…) Współpracę z Solisys oceniam bardzo dobrze. W związku z powyższym z pełnym przekonaniem polecamy firmę Solisys jako solidnego i terminowego partnera wykazującego się dużą wiedzą techniczną oraz sprawnością organizacyjną przy wykonywaniu powierzonych zadań na rozwijającym się i wymagającym rynku fotowoltaicznym w Polsce.
więcej…

PREZES ZARZĄDU

Projekt Solartechnik Group sp. z o.o.

(…) Wszystkie prace związane z projektem przebiegły zgodnie z planem i w sposób bardzo profesjonalny. Firma Solisys pozostała w pełni zaangażowana aż do finalnego uruchomienia instalacji. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z kontrahentem. Cenimy sobie profesjonalne podejście do projektu oraz jego realizacji, jak również bezproblemowy kontakt z pracownikami Solisys.
więcej…

PREZES ZARZĄDU

Wamatex

(…) Godne uwagi jest to, ze kontrahent przejawia szacunek do klienta poprzez terminowe wykonanie zleconej usługi. Świadczenie firmy zostało zrealizowane w umówionym terminie. Nie znajduję zastrzeżeń do rzetelności firmy. Uważam, ze wybór tej firmy spełnił moje oczekiwania. Przedsiębiorstwo świetnie rozpoznaje potrzeby kontrahenta.
więcej… 

WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO

Wrząca

(…) Bardzo miło zaskoczyła mnie oferta finansowa firmy oraz pełna kompleksowa obsługa formalności związanych z podłączeniem do sieci. (…) Ekipa realizacyjna przybyła na miejsce i w ciągu dwóch dni zainstalowała całą instalację nie doprowadzając do żadnych szkód, co należy do rzadkości. Mogę spokojnie polecić ofertę firmy Solisys oraz jej usługi.
więcej…

WŁAŚCICIEL

MEDIMED

(…) Realizacja wyżej wymienionego zadania odbyła się w sposób prawidłowy, bez żadnych zastrzeżeń w uzgodnionym terminie. Współpraca z firmą Solisys układała się wzorowo, a założone cele zostały zrealizowane zgodnie z umową o wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Niniejszym stwierdzam, że firma Solisys jest partnerem rzetelnym i sprawdzonym.
więcej…

REKTOR

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej

(…) Potwierdzam, że zlecenie zostało wykonane z należytą starannością i profesjonalizmem.
więcej… 

BURMISTRZ

Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie

(…) Firma Solisys niniejszą realizacją potwierdziła wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie prace zostały wykonane bez zastrzeżeń, z należytą starannością, z zasadami wiedzy technicznej i sztuką budowlaną przy dużym zaangażowaniu pracowników firmy.
więcej…

PREZES ZARZĄDU

Weless sp. z o.o.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Call Now ButtonZadzwoń do nas