fbpx

Inwestycja w przyszłość

Farmy fotowoltaiczne

Nową przyszłość dla energetyki definiują farmy fotowoltaiczne. Technologia oparta jest na ekologicznym pozyskiwaniu prądu ze słońca. Warto jej zaufać – jest rentowna i wydajna.

O FIRMIE

Solisys

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem. Od 2015 roku działamy w sektorze fotowoltaiki.
Specjalizujemy się w budowie farm fotowoltaicznych. Jesteśmy fanami ekologii i wspieramy transformację energetyczną. Konsekwentnie pracujemy nad ulepszaniem technologii pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca.

Zmieniamy nasz świat na przyjazny nam i naszym dzieciom. Nasza determinacja, wiedza specjalistyczna i kreatywność ciągle redefiniują nasze usługi powodując, że absorbowana energia odnawialna w budowanych przez nas farmach jest coraz lepsza, efektywniejsza, a jej koszty wytworzenia coraz mniejsze. Wierzymy w to, co robimy i jesteśmy z tego dumni – to jest nasz solidny grunt.

0lat

Doświadczenia

0

Zadowolonych klientów

0MW

Największa instalacja

0MW

Łącznie zainstalowanej mocy

Systemy fotowoltaiczne

Systemy fotowoltaiczne są rewolucją w energetyce. Jest to nowoczesna technologia pozyskująca prąd ze słońca. Łatwa w montażu, opłacalna, ekologiczna.

dla Inwestora

Farmy fotowoltaiczne to doskonała inwestycja na
długie lata.
Prywatny inwestor
jest właścicielem własnej elektrowni.

dla Firmy

Fotowoltaika zapewnia firmie niezbędną część jej funkcjonowania, jaką jest energia elektryczna. Dostarcza mocy i zmniejsza koszty.

.

dla Rolnictwa

Rolniku postaw na fotowoltaikę. Twoje rachunki za prąd będą niższe i w portfelu pojawią się dodatkowe pieniądze.


dla Domu

Dobierzemy adekwatną do twoich potrzeb instalacje wykonamy ją i zagwarantujemy jej bezawaryjne
funkcjonowanie.

Zamów darmową konsultację

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

W naszej ofercie znajdziecie moduły z gwarancją nawet do 30 lat. Instalowane przez nas panele to wysokiej klasy produkty, renomowanych, prestiżowych światowych firm – zapewniają najwyższą wydajność.

Gwarancja wydajności do 30 lat

Zainwestuj z Nami i ciesz się bezpieczną instalacją przez lata. Producenci oferowanych przez nas komponentów gwarantują ponad 80% wydajność modułu 30 roku eksploatacji.
Oferujemy komponenty najwyższej jakości, co przekłada się na bezawaryjność instalacji fotowoltaicznej.

Pełne wsparcie funduszy

Jesteśmy firmą, która działa kompleksowo. Załatwiamy wsparcie finansowe realizowanych inwestycji. Pozyskujemy możliwe finansowania, dotacje do wszystkich typów instalacji. Dostosujemy i dobierzemy finansowanie do Twoich potrzeb.

Spotkanie z doradcą

Umówienie na spotkanie z Naszym doradcą gwarantuje, że otrzymasz fachową wiedzę i doradztwo na najwyższym poziomie. Doradcy uwzględnią oczekiwania finansowe i techniczne i zaproponują optymalne rozwiązania. Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny od audytu po budowę i uruchomienie instalacji.

Zobacz film

Referencje

Referencje naszych klientów potwierdzają naszą wysoką jakość pracy, rzetelność, profesjonalizm. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas, poinformujemy Cię o wszystkich rabatach, promocjach, wyjaśnimy wątpliwości, umówimy na spotkanie z ekspertem. Zawsze uzyskasz klarowną i wyczerpującą odpowiedź.

(…) Dostawy wykonane były w sposób profesjonalny, zgodnie z harmonogramem. W naszej ocenie firma Solisys jest w pełni wiarygodna, wykonująca powierzone roboty terminowo i z dużą fachowością, jest godnym partnerem do współpracy.
Projekt Solartechnik Group sp. z o.o.
PREZES ZARZĄDU
.
(…) Uzgodniony zakres prac realizowany był terminowo i w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Powierzone zadania wykonane zostały z należytą starannością oraz najwyższym poziomem profesjonalizmu. Rekomendujemy firmę Solisys jako wykonawcę godnego zaufania i w pełni profesjonalnego, na którym można polegać.
Eco Life Team
PREZES ZARZĄDU
(…) Godne uwagi jest to, ze kontrahent przejawia szacunek do klienta poprzez terminowe wykonanie zleconej usługi. Świadczenie firmy zostało zrealizowane w umówionym terminie. Nie znajduję zastrzeżeń do rzetelności firmy. Uważam, że wybór tej firmy spełnił moje oczekiwania. Przedsiębiorstwo świetnie rozpoznaje potrzeby kontrahenta.
Wamatex
PREZES ZARZĄDU

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej szczegółów kliknij w przycisk „Napisz do nas.” Odpowiemy na każde Twoje pytanie w ciągu 24h.